pondělí 10. května 2021 Blažena

Wolt hledá kurýry do zbrusu nového libereckého týmu, staňte se jedním z nich!

PR článek

Hledáte práci, ve které budete sami sobě pánem, slušně vám vydělá a ještě uděláte radost lidem ve vašem okolí? Řešení je snadné – staňte se partnerským kurýrem Woltu a rozvážejte po Liberci to nejlepší jídlo z místních podniků!

S kým byste měli tu čest?

Wolt je známý jako finský technologický start-up a ověřená doručovací platforma, která svým zákazníkům už osmým rokem rozváží jídlo a potraviny z více než 30 tisíc partnerských restaurací a obchodů ve 23 zemích světa. U nás už s ním mají skvělé zkušenosti obyvatelé Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce i Plzně. A nově řady 10 milionů registrovaných uživatelů Woltu mohou rozšířit také Liberečáci. Rozrůstá se i samotná společnost a už ji ani dosavadních 60 tisíc partnerských kurýrů nestačí. Proto Wolt nabírá posily i do řad libereckého rozvážkového pelotonu!

Odměny za doručenou objednávku a mnohem víc

Kurýři mohou plnit své poslání v autě nebo na skútru, případně na kole. Poté už je ke spolupráci s Woltem potřeba jen chytrý telefon, který podporuje aplikaci Wolt Partner. Právě ta totiž dělá kurýrskou práci mnohem snazší – ukazuje, kdy a kde převzít objednávky, kam je zavést i kolik si na nich kurýři vydělají. Kurýři totiž kromě odměny za každou doručenou objednávku, kde výdělky dosahují přes 200 Kč za hodinu, mohou navíc v aplikaci získat spropitné přímo od zákazníků, které jim v plné výši zůstává.

Co je na tom všem ale nejlepší?

Partnerští kurýři jsou stoprocentními pány svého času. Nikdo jim nediktuje, kdy vyrazit do ulic. Wolt totiž nabízí jedinečnou možnost potěšit lidi dobrým jídlem a potravinami svobodnou a flexibilní cestou. Je tedy jen na vás, kdy budete chtít být online, kde budete rozvážet a jakým dopravním prostředkem. Můžete prostě vydělávat, kdy a jak se vám zlíbí! Ať už jste ranní ptáče, chcete se projet jen pár hodin přes obědy nebo sháníte večerní přivýdělek a dobrou příležitost k provětrání skútru, rozvoz s Woltem je pro vás to pravé.

Wolt už je v Liberci připraven na startovní čáře. A pokud tedy chcete být u jeho počátku v srdci severních Čech, neváhejte se přihlásit a stát se jeho partnerským kurýrem už teď

Hodnocení článku je 62 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky wolt, liberec, kurýr, kariéra

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.