Aktuálně

Pro nemocnou Marii lidé na slavnosti nashromáždili přes čtvrt milionu korun

Více než čtvrt milionu korun darovali lidé na podporu těžce nemocné Marii, pro kterou pořádala sbírku Nadace Preciosa v rámci prvního ročníku akce Jablonecká perle. Šek na částku 251 287 korun zástupce nadace již mladé mamince předali.

Tuto částku se nám povedlo vybrat společně s organizátory Jablonecké Perle během tří týdnů a již dnes putuje k Marii K., která ji využije na další léčbu vážného onemocnění,“ oznámila Andrea Kroupová, ředitelka Nadace Preciosa. Peníze lidé mohli vhazovat do pokladniček přímo anebo měli možnost si zakoupit přímo na stánku nadace nějaký předmět, kdy z prodeje šel výtěžek na pomoc nemocné Marii.

Marie trpí rakovinou tlustého střeva s metastázemi do lymfatických uzlin a plic. I přes nepříznivou prognózu se nevzdává a snaží se dělat vše proto, aby mohla žít co nejdéle se svou rodinou. Její úsilí a příběh můžete sledovat na blogu Tančím o život, který pravidelně píše.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky sbírka, pomoc, Jablonecká perle, Jablonec nad Nisou

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.