úterý 17. května 2022 Aneta

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Skiareál Rokytnice nad Jizerou nabízí zábavu na horách i u moře, stačí se zapojit do soutěže o zájezdy CK Nev Dama

PR článek

Zima milovníkům hor stále přeje a nevypadá to, že bychom se brzy vzdali lyží a snowboardů. Kdo však již touží po slunečných plážích, má šanci získat poukaz na zájezd k moři. Skiareál Rokytnice vyhlašuje soutěž o tři zahraniční pobyty v celkové hodnotě 90 000 Kč s cestovní kanceláře Nev Dama.

Soutěžit může každý nad 18 let, kdo si zakoupí skipas a tipne si odpověď na soutěžní otázku: „Kolik lyžařů bude lyžovat ve Skiareálu Rokytnice nad Jizerou v neděli 20. 3. 2022?“ Kromě této soutěže nabízí Rokytnice skvěle upravených 17 km sjezdovek se 70 cm sněhové pokrývky. Lysá hora je sjízdná ze svého vrcholu a červená FIS sjezdovka s oblíbenou turistickou modrou v délce 3 km úpravou a sněhovými podmínkami nemá chybu.

Rokytnice nad Jizerou - skiareál pro sportovní rodiny láká na nový Funpark

Rokytnice nad Jizerou jako páté největší lyžařské středisko v České republice nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Přepravní kapacita se díky dvěma čtyřsedačkovým lanovkám a 8 vlekům může...

„Rádi bychom oslovili i lyžaře, kteří nejezdí pravidelně do Rokytnice. Skiareál je ve skvělé kondici a máme letos novinku v podobě Fun parku pro děti na Kaprunech. Pro ty nejmenší, ale i odrostlejší lyžaře, pořádáme každý víkend soutěže s Fidorkou přímo na svazích a ty se těší velkému zájmu. Proto jsme se rozhodli jít cestou i další soutěže  a vyhlašujeme od soboty 5.března do neděle 20.března 2022 velkou hru o tři pobytové zájezdy od CK Nev Damy,“ zve tímto do pátého největšího střediska ČR jeho ředitel Vít Pražák

Soutěžící mají časový limit od 00:00 hodin 5. 3. 2002 do 9:00 hodin 20. 3. 2022 pro zaslání svých tipů na soutěžní otázku. Výherci budou vyhlášeni v pondělí 21. 3., samotné poukazy budou předány po výzvě osobně nebo doporučenou poštou výhercům a jejich platnost bude do 31. 12. 2022.

  1. hlavní výhra - voucher na zájezd od společnosti Nev Dama ve výši 40 000 Kč
  2. voucher na zájezd od společnosti Nev Dama ve výši 30 000 Kč
  3. voucher na zájezd od společnosti Nev Dama ve výši 20 000 Kč

Pro soutěžící i nesoutěžící je samozřejmostí mezi parkovišti P4 a P1 skibus zdarma. Parkování je možné bez poplatku na P2, P3 a P4 od 07.00 do 19.00 hodin, zpoplatněno je pouze na P1. Lanovky a vleky jsou nově v provozu od 8:30 do 16:00 hodin.

Více info: www.skiareal-rokytnice.cz

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky skiareál, Rokytnice nad Jizerou, zábava, hory, moře, soutěž, CK Nev Dama

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.