Aktuálně

Policisté si neodpočinou ani na dovolené, při rekreaci chytali zloděje

Autoři | Foto Policie ČR

Taky když máte dovolenou prásknete dveřmi a na práci ani nepomyslíte? Policisté to ale mají jinak. Alespoň ti, kteří trávili dovolenou ve Starých Splavech. Ačkoli nebyli ve službě, pomohli dopadnout zloděje, který ukradl věci za téměř 50 000 korun.

Kolegové z Ústeckého a Královehradeckého kraje si užívali dovolenou u Doks. Místními lidmi byli upozorněni na krádež osobních věcí, ke kterým došlo předešlou noc a nad ránem. Hodnota lupu se pohybovala okolo 45 000 korun. 

Policistům lidé popsali i podobu muže, který se v té době v místě pohyboval. „Policisté po muži pátrali a během krátké doby ho našli i s částí lupu,“ uvedla tisková mluvčí policie Ivana Baláková. Na místo policisté přivolali sloužící kolegy a zloděje jim předali. Ukázalo se, že se jedná o recidivstu, tou dobou v podmínce. Muž je nyní ve vazbě, jelikož hrozilo, že by na svobodě ve své nekalé činnosti pokračoval.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky krimi, zloděj, krádež, policie, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj

Komentáře

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.