čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Narazil do lyžaře před sebou a ujel. Policisté pátrají po nezodpovědném sportovci

Policisté z Libereckého kraje hledají lyžaře, který si užíval včera ráno zimní radovánky na sjezdovce v Rokytnici nad Jizerou. Jenže při rychlé jízdě srazil před sebou jedoucího lyžaře a navíc od nehody odjel.

Krásná lyžovačka pro sraženého lyžaře opravdu nedopadla šťastně. „Z místa byl s těžkým zraněním převezen do jilemnické nemocnice,“ sdělila mluvčí policie Dagmar Sochorová. Druhý lyžař ale na místě nesetrval a místo toho pokračoval v jízdě.

Ke střetu lyžařů došlo v sobotu v čase od 8:40 do 8:45 v areálu Horní domky v Rokytnici nad Jizerou. „Sražený lyžař právě projížděl modrou sjezdovou dráhu u vleku Zlomený v místě rozdvojení sjezdovky,“ komentovala Sochorová.

S jakýmikoliv informacemi k tomuto případu nebo totožnosti hledaného muže sdělte prostřednictvím linky 158 nebo návštěvou na kterékoliv policejní služebně.

Policistům se podařilo zjistit, že se jedná o muže kolem pětatřiceti, světlé pleti s výškou mezi 180 a 190 cm. „Muž byl mohutné postavy okolo 110 kg a tvář měl pokrytou strništěm,“ informovala mluvčí. Na sobě měl černou helmu, modré brýle, zimní černou barvy s modrými, zelenými a hnědými čtverci a černé kalhoty. Oproti tomu lyže měly jasně zelenou barvu.

Muž navíc od zraněného lyžaře odjel i přesto, že ho několik další lidí vyzvalo k prokázání své totožnosti. Celým případem se nyní zabývají rokytničtí policisté společně se semilskými kriminalisty.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo7 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky pátrání, nehoda, lyžování, Rokytnice, Semilsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.