čtvrtek 17. června 2021 Adolf

U Stráže se srazily dva osobáky. Policisté hledají svědky a jednoho z řidičů

Policisté hledají v souvislosti s nehodou u kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou svědky a také jednoho z řidičů. Ten totiž z místa ujel před příjezdem policie.

Ke střetu dvou osobních automobilů došlo v lokalitě Svárov v připojovacím pruhu od silnice I/13 na komunikaci I/35. „Na místě se střetl automobil Renault Mégane černé barvy s přední částí vozidla Audi A6 černé barvy, jedoucím ve směru od Liberce na Chrastavu,“ uvedl mluvčí policie Vojtěch Robovský.

Ještě před příjezdem policejní hlídky řidič Renaultu z místa odjel a neučinil tak veškerá opatření, která ukládá zákon. V této souvislosti žádáme případné svědky a řidiče, kteří byli dne 5. června kolem 7:45 hodin v místě uvedené dopravní nehody, a jejichž vozidla byla vybavena funkčním kamerových systémem, který průběh a další okolnosti dopravní nehody zaznamenal, aby se policistům přihlásili,“ komentoval Robovský.

Svědci i řidič se mohou obrátit na policii prostřednictvím linky 158 nebo zamířit přímo na služebnu Dopravního inspektorátu v Liberci.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Policie ČR

Štítky Liberec, Stráž nad Nisou, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.