úterý 18. února 2020 Gizela

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Slovan po třech zápasech opět naplno bodoval. Budějckému Dynamu nastřílel čtyři branky

Liberečtí fotbalisté v dohrávce jedenáctého kolafotbalové ligy přivítali Dynamo České Budějovice. A byl to atraktivní duel se dvěma obraty skóre. Domácí šli brzy do vedení, ale hosté otočili na 1:2. Hráči Slovanu se nevzdali a výsledek opět...

Kočkovitá šelma nejspíš stále běhá po lesích. Viděli ji v Kořenově

Hned několik telefonátů ohledně pohybu kočkovité šelmy zaznamenali během víkendu policisté. Dokonce se zdálo, že už se našel i majitel, nakonec to byl jen planý poplach. Další svědek zvíře zahlédl v lesích kolem Kořenova.

Auto na přechodu srazilo dítě. Řidič má zákaz řízení

Krátce před půl třetí došlo v Tanvaldu k dopravní nehodě. V Radniční ulici srazilo na přechodu pro chodce auto dítě, které utrpělo zranění, se kterým do ho nemocnice transportoval vrtulník.

Za požárem farmy Vysoká je nedbalost. Hořet začalo od uhlíku z popela vysypaného na dvůr

Policisté ukončili vyšetřování příčin požáru na farmě Vysoká nad Chrastavou, ke kterému došlo loni 30. listopadu. Podle vyšetřovatelů je za ním nedbalost, kdy obyvatelé farmy vysypali ještě žhavý popel na dvůr a vítr uhlíky rozfoukal.

Zdravotní potíže nedovolily ženě zavolat si sanitku. Pomohl její desetiletý syn

Liberečtí záchranáři zveřejnili případ, kdy desetiletý syn velmi pravděpodobně zachránil život své mamince, která si nemohla přes zdravotní komplikace zavolat sanitku. Vše zvládl samotný chlapec. Celá událost se stala dnes.

PÁTRÁNÍ: Lukáš je osmý den nezvěstný, podle policistů by si mohl ublížit

Policie pátrá po sedmadvacetiletém muži, který minulé pondělí odešel z domova a od té doby o sobě nedal nikomu vědět. Podle policistů trpí depresemi a mohl by si ublížit, proto se obrací na veřejnost, aby jim s pátráním pomohla.

Starší muž ztratil klíče. Chtěl vyhlásit pátrání po dceři, která má náhradní

Strážníci se setkávají s nejrůznějšími lidskými osudy a potřebami. Nejinak tomu bylo i před pár dny, kdy na operační středisko těch českolipských dorazil starší muž s tím, že ztratil klíče od domova.

Vánoční strom pro Liberec už je vybraný. Na náměstí se přestěhuje jedle ze Šimáčkovy ulice

Benešovo náměstí v Liberci pro letošní advent letos ozdobí jedle bělokorá. A dokonce už je vybrán konkrétní strom, před radnici se 19. listopadu přestěhuje jedle ze Šimáčkovy ulice v Liberci.

Cyklista sjel v Malé Skále do řeky a utonul. Tělo našel kamarád

K neštěstí došlo v pátek kolem deváté hodiny večer na cyklostezce mezi Malou Skálou a Líšným. Šedesátiletý cyklista tam sjel do Jizery, kde utonul. O chvíli později ho našel jeho kamarád, už mu ale nebylo pomoci.

Celníci v Hrádku zadrželi řidiče. V autě vezl kilo léků k výrobě pervitinu

Až deset let vězení hrozí šestačtyřicetiletému muži, kterého minulý týden v Hrádku zadrželi celníci. V autě totiž vezl kilogram léků s pseudoefedrinem, který se používá k výrobě pervitinu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.