úterý 18. února 2020 Gizela

Luboš Vrabec

Luboš Vrabec » Články

Kočkovitá šelma je zpátky u Jablonce. Zachytila ji fotopast

Už deset dní pátrají policisté společně s myslivci po neznámé kočkovité šelmě, která se pohybuje v lesích na Jablonecku. Poprvé byla spatřena minulou středu v lesích na Prosečském hřebeni, nyní se ale přesunula.

Uzavírka tunelu v neděli neskončí, protáhne se o další týden

Rekonstrukce zdi u tunelu je sice u konce, uzavírka jedné části tunelu na průtahu Libercem ale v neděli, jak bylo původně plánováno, neskončí. Protáhne se nejspíš o týden, všechna omezení mají skončit nejpozději příští neděli.

Neštěstí na třídě 1. máje viděly desítky lidí. Muž vyskočil z okna banky, těžce se zranil

Přímo před očima desítek lidí vyskočil v úterý odpoledne z okna banky ČSOB na liberecké třídě 1. máje muž. Po dopadu na zem ještě komunikoval, ale byl ve vážném stavu. Podle informací naší redakce jde o bankéře, který v pobočce pracoval.

FOTO, VIDEO: Policisté hledali v kamionech nelegální migranty. Využili i přístroj, který odhalí tlukoucí srdce

Policisté společně s celníky vyrazili v minulém týdnu na kontrolu kamionů ke dvěma hraničním přechodům. Zaměřili se především na nelegální migranty, kteří by se mohli ukrývat v nákladních prostorech kamionů.

Uran dostane novou fasádu. Bude z pozinkovaného plechu a navrhli ji re:architekti

Budova Uranu pod libereckým vlakovým nádražím dostane novou fasádu. Vítězný návrh vzešel z architektonické soutěže, kterou vypsalo město a hodnotící komise nakonec vybrala práci architektonické kanceláře re:architekti. Ta nyní zpracuje...

Kraj se zbavoval nepotřebného majetku. Prodal vilu v Klostermannově ulici i areál v Mařenicích

Skoro jedenáct a půl milionu korun získal kraj prodejem nepotřebného majetku. Nejvyšší položkou byla vila v liberecké Klostermannově ulici za 6,9 milionu, kraj ale prodal také třeba garáž, stavební pozemek nebo areál Domova pro osoby se...

Místo hub sbírali pokuty. Policisté se v Jizerkách zaměřili na špatně parkující houbaře

Houbařská sezona je v plném proudu a lesy jsou kromě houbařů plné i jejich aut. Do Jizerek se proto v rámci preventivní akce vydala i policie. Během chvíle narazila na desítku aut. Jejich majitelé tak dostali pokutu.

Nehoda v klesání u Jeřmanic ráno uzavřela hlavní tah na Prahu

Krátce po sedmé hodině ráno došlo na silnici 35 ve směru na Prahu v katastru obce Jeřmanice k dopravní nehodě. Havarovala tam řidička s autem Kia Picanto. Směr na Prahu ak byla zcela uzavřená.

FOTO: Senior pašoval z Polska sedmdesát kilo tabáku. Na dani musí doplatit sto padesát tisíc

Skoro 71 kilogramů tabáku se minulý týden snažil z Polska propašovat třiasedmdesátiletý muž. Hlídka celníků ho zastavila u hraničního přechodu v Hrádku a podle nich se ani nesnažil tabák skrývat.

Konflikt řidičů na křižovatce pod Makrem skončil zraněním. Hledají se svědci

Liberečtí policisté vyšetřují dopravní nehodu a konflikt dvou řidičů, ke kterému došlo na Hodkovické ulici u sjezdu u Makra v neděli před polednem. Hledají se také svědci celého incidentu, po kterém jeden z řidičů skončil v nemocnici.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.