neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Backstage Jizerské 50. Zažijte atmosféru slavného závodu z pozice dobrovolníka

Dobrovolnický program v rámci Jizerské 50 slaví páté narozeniny. Za tu dobu se kolem nejslavnější zimní akce v České republice vytvořil tým zkušených dobrovolníků, který hledá nadšené posily.

Blíží se Jizerská 50, jedna z největších zimních akcí u nás. Chcete být u toho? Staňte se součástí pořadatelského týmu Jizerské 50 a buďte u legendárního závodu, který se koná již od roku 1968. Tento ročník bude navíc speciální tím, že se ponese v duchu smutného 50. výročí Expedice Peru 1970.

Organizátoři by rádi do dobrovolnického programu přivedli ty, kteří mají blízko ke sportu, chtějí získat nové zkušenost a prožít Jizerskou 50, protože ten zážitek je k nezaplacení.  Některé pozice jsou v Liberci nebo Jablonci nad Nisou, většina však na stadionu v Bedřichově, v centru všeho dění. 

Dobrovolníci najdou své uplatnění od 4. února (úterý) do 9. února 2020 (neděle). Není nutné účastnit se všech čtyř dnů, ale zase by byla škoda nebýt u dění po celou dobu. Chcete-li se stát jedním z dobrovolníků a je vám 16 a více let, stačí vyplnit přihláškový formulář a organizátoři Jizerské 50 se vám ozvou.

Proč se stát dobrovolníkem?

  • Budete s námi u organizace tradiční české sportovní akce s více než 50letou historií.
  • Nakouknete do zákulisí, získáte nové přátele a zkušenosti.
  • Každý dobrovolník obdrží hodnotný upomínkový předmět Jizerské 50 a další drobné dárky od partnerů závodu.
  • V případě zájmu je možnost zapojení vybraných studentů do celoroční činnosti v rámci dlouhodobé praxe a podílet se jako dobrovolník na dalších projektech (Jizerská 50 RUN, Proběhni.se, Běhej lesy a další).

Zajímá vás, jaké pozice si můžete vyzkoušet a co na nich nejvíce baví současné dobrovolníky, jaký mají nejintenzivnější zážitek a proč by program doporučili ostatním? Přečtěte si rozhovory s dobrovolníky Jizerské 50 ZDE a najděte inspiraci

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

PR text | Foto Jiz 50

Štítky Jiz50, Jizerská 50, lyže, závod, dobrovolníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.