neděle 17. ledna 2021 Drahoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "lyže"

Auto nechte doma, do Jizerek vás bez starostí dovezou speciální zimní spoje

Chystáte se na lyže, ale parkoviště v Jizerských horách jsou už brzy ráno plná. Co teď? Přece nezůstanete doma. Popadněte lyže a skočte na autobus nebo v kombinaci s vlakem, ten vás doveze až přímo k lyžařským stopám v Bedřichově, v Hraběticích, ale...

Rolby v Jizerkách vyjely. Běžkaři mají sedmdesát kilometrů upravených stop

Podmínky pro běžkaře v Jizerských horách mírně vylepšil nový sníh, za poslední dva dny připadlo pět až deset centimetrů. Upravené jsou zatím základní okruhy, zhruba 70 kilometrů tratí, řekl ředitel Jizerské o.p.s. Martin Kunc.

Ještěd se chystá v sobotu na jediný den zahájit sezonu na nové sjezdovce. V neděli zase zavře

Skiareál na Ještědu se chystá zahájit sezonu v sobotu, pokud to vládní opatření v souvislosti s koronavirem umožní. Otevřít chce novou sjezdovku Skalka dlouhou 1,5 kilometru, na níž leží až 40 centimetrů sněhu, řekl ředitel střediska Jakub Hanuš.

Dárek v podobně skipasů ukrytých za lyžemi pobavil. A Drbna byla u toho

Liberečáky minulý týden překvapily lyže s QR kódem, které se nacházely na všemožných místech po celém městě. Jejich nálezci budou odměněni skipasem. A jak celá příprava probíhala? To vám mohu říci, byla jsem totiž u toho.

Inspekce varuje před přípravkem na hubnutí. Je zdraví škodlivý

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varuje před doplňkem stravy na hubnutí, který se prodává na internetových portálech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "lyže"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "lyže"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.