pondělí 10. května 2021 Blažena

Vyhledávání

Nalezené články: "Karlovarský kraj"

V Libereckém kraji je očkováno zhruba patnáct procent obyvatel

Alespoň jednu dávku vakcíny dostalo skoro 15 procent obyvatel kraje, v němž žije bezmála 442.500 lidí. Oběma dávkami je naočkováno bezmála 32 000 lidí.

Falešní vojáci opět úřadují, v lednu jim oběti poslaly jeden a půl milionu korun

Kriminalisté velmi důrazně varují před podvodníky, kteří se na internetu vydávají za vojáky na zahraniční misi. Jen během ledna totiž evidují tři případy, kdy oběti těmto podvodníkům zaslaly finanční prostředky v celkové výši téměř jeden a půl...

Stát zapomněl na očkování strážníků. Zřejmě se oočkují společně s policisty

Státní strategie počítá s očkováním všech členů IZS v první skupině. Problém je v tom, že vláda zapomněla na strážníky městské policie. Ti totiž nejsou členy integrovaných složek, ale pouze podpůrnou skupinou. Podle předpokladů ale budou v...

Policisté varují před kapsáři a internetovými podvodníky

S blížícími se vánočními svátky stoupá riziko podvodů i osobních krádeží. Policisté proto přináší několik preventivních rad, abyste se nestali obětí protiprávního jednání, jak v reálném, tak virtuálním světě.

V souvislosti s koronavirem zemřelo v Libereckém kraji 102 lidí

V Libereckém kraji je evidováno přes 100 úmrtí v souvislosti s koronavirem. Komplikacím ve spojení s covidem-19 podlehlo k dnešnímu ránu 102 lidí, rekordní byla neděle se 14 mrtvými, vyplývá z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Karlovarský kraj"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Karlovarský kraj"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.