Počasí dnes9 °C, zítra9 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "Martin Hrubý"

Nebubnujte, přikázal soud fotbalovým fanouškům ve Studenci. Řeší spor se sousedem

Spor studeneckých fotbalistů a rodiny z domu sousedícího s tamním hřištěm došel až k soudu. Rodině vadí hluk při zápasech, především bubnování. Soud nyní nepravomocně rozhodl, že fanoušci se při fandění musí obejít bez bubnu.

Turnovská interna zruší intenzivní lůžka, vypomůže ARO či Liberec

Interní oddělení Panochovy nemocnice v Turnově zruší od Nového roku jednotku intenzivní péče. Péči o ohrožené pacienty převezme anesteziologicko-resuscitační oddělení (ARO) nebo interna Krajské nemocnice Liberec. Stejně jako jiné nemocnice v kraji...

Turnovská nemocnice má nové oddělení pro léčbu střevních onemocnění, jediné kraji

Turnovská nemocnice má špičkové oddělení pro léčbu střevních onemocnění. Jeho vybudování vyšlo na 20,8 milionu korun. IBD Centrum je určeno pro léčbu pacientů s nespecifickými střevními záněty. V Libereckém kraji je jediné. Léčit bude zejména...

ANKETA: Ve skiareálech roste zájem o individuální výuku

Ve skiareálech v Libereckém kraji roste zájem o individuální výuku lyžování. Zatímco dříve skupiny tvořily až 80 procent, nyní je to zhruba půl na půl. Vyplývá to z ankety mezi provozovateli středisek a lyžařských škol.

Část chirurgických operací se přesune z Liberce do Turnova

Sdílení kapacit liberecké a turnovské nemocnice a jejich vzájemná velmi dobrá spolupráce nyní pomůže při řešení nedostatečných prostorových kapacit v libereckém pavilonu chirurgických oborů, kam byla od poloviny června přestěhována část onkologie.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Martin Hrubý"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Martin Hrubý"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.