středa 1. prosince 2021 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "Státní veterinární správa"

Skleníky u Bogatynie nebo silnice do Žitavy. Spory s Poláky nejsou jen kvůli Turówu

Spor o hnědouhelný důl graduje, v médiích se objevují silné výroky, delegace obou zemí jednají o jeho budoucnosti. Soužití s našimi severními Poláky ale není jen jediný spor o Turów. V minulosti se řešila naříklad silnice z Hrádku do Žitavy, která...

Veterináři stahují z prodeje maso z divočáka, obsahuje vysoké množství olova

Balené zmrazené maso z divokých prasat prodával řetězec Makro. Výrobky od zpracovatele z Plzeňského kraje už stahuje z prodeje. Zákazníci, kteří maso zakoupili, by jej rozhodně neměli konzumovat. Vrátit ho mohou na prodejně.

Veterináři nařídili stažení polských zmrzlin. Obsahovaly zakázaný pesticid

Z českého trhu musí zmizet zmrzliny Milka od polského výrobce Froneri Ice Cream. Obsahují totiž stopové množství etylenoxidu. Zmrzliny by neměli lidé konzumovat. Informovala o tom Státní veterinární správa (SVS) v tiskové zprávě.

Veterináři stahují z prodeje uzený bok z Polska, obsahuje pesticid

Státní veterinární správa (SVS) varuje před konzumací uzeného masa z Polska. Výrobek s názvem "uzený bok bez kosti cca 500 g" prodával ve svých prodejnách v České republice obchodní řetězec Norma. Maso obsahuje nebezpečný pesticid etylenoxid.

Mléčný dezert Kunín Pohár obsahuje pesticid. Výrobce jej stahuje z prodeje

Téměř 400 tisíc kusů mléčného dezertu Kunín Pohár stahuje společnost Lactalis.cz, pod kterou spadají mlékarny Kunín a Klatovy, z trhu. Důvodem je pesticid, který má výrobek podle Státní veterinární správy obsahovat. Lidé by ho neměli konzumovat a v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Státní veterinární správa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Státní veterinární správa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.