středa 20. října 2021 Vendelín

Vyhledávání

Nalezené články: "UNESCO"

Může geopark v Českém ráji dál používat značku UNESCO? Musí prokázat, že plní podmínky

Geopark UNESCO Český ráj nese prestižní jméno globální organizace. Právě značku UNESCO do Českého ráje přijede zkontrolovat zahraniční návštěva a projde tak revalidací, zda ji i nadále může geopark používat.

TIP NA VÝLET: Do Jizerskohorských bučin vlakem za výhledy i vodopádem

Počasí tentokrát přeje, proč se tedy nevydat na výlet. Jednou z mnoha možností v Libereckém kraji jsou Jizerské hory, konkrétně se podíváme na severní stranu pohoří, kde najdeme Jizerskohorské bučiny, které se nedávno dostaly na seznam UNESCO.

SLAM POETRY: Stovky diváků na poezii, žádný problém. Aneb kdo bude mistrem ČR 2020-21 ve slam poetry

18. ročník celostátní soutěže ve slam poetry jde do finále. V pražských Kasárnách Karlín se v sobotu 4. 9. 2021 rozhodne, kdo se stane novým mistrem ČR v tomto specifickém performativním žánru poezie. Kvalifikačních kol v 11 českých městech se...

Do školy na Podhorské se vrátí studenti nejdříve po novém roce

Do zrekonstruované Střední školy řemesel a služeb v Jablonci se vrátí studenti nejdříve v druhém pololetí. Práce ve škole, která se při výstavbě centra vzdělávání před třemi lety částečně zřítila, by měly být hotové v půlce října.

O zapsání ruční výroby skla na seznam UNESCO usiluje šest zemí včetně Česka

Zapsání ruční výroby skla na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO by mohlo podle ředitele Střední školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou Martina Kubáče zvýšit prestiž sklářských a bižuterních oborů a řemesel a také zájem o jejich...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "UNESCO"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "UNESCO"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.