neděle 25. října 2020 Beáta

Vyhledávání

Nalezené články: "cerberos"

Televizní programy zdarma? Není problém!

Léto končí, den se zkracuje, začíná sychravé počasí. Opět budeme trávit čím dál více času doma. Dáme Vám tip, jak si dny za špatného počasí doma zpříjemnit.

Bezpečně na internetu s Cerberosem

Na internetu stráví průměrný člověk více než 3 hodiny denně. Kromě zábavy a užitečných informací nás ale na internetu čekají i různé hrozby. Víte, co udělat pro to, abyste byli na internetu v bezpečí?

K internetovému připojení od Cerberosu nyní dostanete dárek

Ke každé nové smlouvě si můžete vybrat ze tří dárků, které nabízí internetový poskytovatel CERBEROS.Vybrat si můžete Wifi router do pronájmu na šest měsíců zdarma, až 60 dní internetu zdarma, nebo voucher na jeden měsíc sledování TV.

Cerberos slaví narozeniny: již patnáct let s vámi!

Ano, je tomu tak, naše značka CERBEROS slaví v červnu již 15 let od svého vzniku. Znamená to, že jsme o 15 let starší, že máme o 15 let více zkušeností než na začátku a že jsme zvládli nástupy „superrychlých a úžasných“ technologií konkurenčních...

Cerberos: Nový vzhled, čerstvý start

pondělí, 3. dubna 2017, 10:28Společnost

Cerberos: Nový vzhled, čerstvý start

Cerberos s. r. o. je společností poskytující internetové připojení, VOIP telefony a televizní vysílání. Jedná se o regionální firmu, která nabízí své služby v Mladé Boleslavi, Liberci a okolí. Na trhu jsou již přes 13 let a stále mají nové nápady.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cerberos"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cerberos"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.