Počasí dnes9 °C, zítra9 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "cestující"

Lanovka na Ještěd se dočká obnovy. Bude mít zcela jinou podobu

Lanovku na Ještěd město Liberec znovu obnoví. České dráhy do obnovy ale již investovat nechtějí. Čeká se jen na znalecké posudky z obou stran. Kyvadlový systém se dvěma kabinami nahradí oběžný systém s menšími kabinkami.

Po Velikonocích začne výstavba nového pavilonu nemocnice. Přinese řadu omezení

Výstavba nového pavilonu nemocnice - Centra urgentní medicíny a parkovacího domu začne v úterý 11. dubna. Budování rozsáhlého komplexu potrvá 38 měsíců a přinese řadu omezení nejen při vstupu do areálu nemocnice, ale i v okolních ulicích Jablonecké,...

Usnul cestou v autobuse, mezitím ho okradl zloděj o sluchátka

Únavy cestujícího na autobusové lince mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou využil neznámý chmaták a okradl ho. Zloděje teď hledá policie a hrozí mu i trest vězení.

Vlaková nádraží jsou v těchto dnech pod drobnohledem policistů

Stovky policistů se v těchto dnech pohybují po vlakových nádražích a u železničních tratí po celé republice. Koná se celoevropská akce s názvem Blue Rad 24 zaměřená na bezpečnost právě na nádražích. Hlídky se v těchto dnech zaměřují i na nádraží v...

Policisté kontrolovali řidiče autobusů a tramvají. Dva z nich nadýchali

Policisté po celém kraji v pátek nad ránem kontrolovali řidiče hromadných prostředků. Během tří hodin zkontrolovali celkem 235 autobusů a tramvají, dva řidiči pak měli pozitivní dechovou zkoušku na alkohol.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cestující"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "cestující"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.