sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "deset let"

Přestavba Kováku na byty pro seniory bude stát desítky milionů

Strašidelný Kovák na kraji Chrastavy by měl v budoucnu sloužit jako dům s pečovatelskou službou. Alespoň takové plány má s bývalou ubytovnou nový majitel. Uskutečnit ale takový projekt bude nejen náročné, ale taky nákladné.

Jablonec hledá dopravce na dalších deset let. Radnice vypsala soutěž

Město Jablonec nyní hledá dopravce, který by od příštího roku zajišťoval MHD. Autobusy nového dopravce by neměly ale jezdit jen po ulicích Jablonce, ale zajíždět by měly i do okolí. Například na Bedřichov nebo do Rychnova.

V Harrachově se podařilo obnovit provoz na můstku K-70

Ve zchátralém skokanském areálu v Harrachově se po více než roce opět skáče na lyžích. Provoz se podařilo obnovit na začátku ledna na můstku s kritickým bodem 70 metrů. Pro přípravu mládeže je zásadní, v republice je jediný, řekl Stanislav Slavík z...

Semilské kino slaví úspěch. Zájem o něj každoročně stoupá

Kino Jitřenka navštívilo v průběhu minulého roku 29 tisíc návštěvníků. To je o celé dva tisíce diváků více než v roce předchozím. Kino navíc čeká redigitalizace.

Harrachov přestavěl učiliště na dům s pečovatelskou službou

V Harrachově skončila po roce a půl přestavba bývalého učiliště na dům s pečovatelskou službou. Vyžádala si zhruba 30 milionů korun. Dům je zkolaudovaný, ale zatím prázdný, řekl starosta krkonošského města Jaroslav Čech (ANO).

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "deset let"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "deset let"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.