sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "doprava"

Moderní komfortní vlaky budou jezdit i mezi Libercem a Lomnicí a také mezi Tanvaldem a Železným Brodem

Na trati mezi Libercem a Lomnici nad Popelkou a také mezi Tanvaldem a Železným Brodem by měly začít v nejbližších letech jezdit moderní nízkopodlažní vlaky.

Předpověď hlásí ochlazení, v pátek o půlnoci se na zimu uzavře silnice přes Souš

Výrazné ochlazení a také předpokládané sněhové srážky, které meteorologové předpovídají na víkend, přináší také tradiční uzavření silnice II/290 v úseku Smědava–Souš. Silnice bude uzavřená až do odvolání.

Resorty dopravy Libereckého a Ústeckého kraje jednaly na železniční témata

Ve čtvrtek 21. listopadu proběhlo v kanceláři náměstka hejtmana Ústeckého kraje Jaroslava Komínka mezikrajské setkání vedoucích pracovníků resortů dopravy Libereckého a Ústeckého kraje. Programem jednání byla železniční doprava, rozvoj cestovního...

Od prosince bude průjezdná silnice mezi Turnovem a Ohrazenicemi

Velká rekonstrukce silnice druhé třídy č. 610 pokračuje. Za půl roku se práce mezi Turnovem a Svijany i v ulici Nádražní výrazně posunuly. Na zimu odsud zmizí stroje i pracovníci a znovu se sem vrátí na jaře. Od 1. prosince ale bude další úsek plně...

Na Máchovo jezero se vrátil Máj, čekají ho adventní plavby

Na Máchovo jezero po kontrole podponorové části vrátil za pomoci dvou jeřábů sedmdesátitunový Máj, největší loď místní regaty. Loď je v pořádku a cestující bude znovu vozit v prosinci, při čtyřech nedělních adventních plavbách za soumraku.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "doprava"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "doprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.