pondělí 11. listopadu 2019 Martin

Vyhledávání

Nalezené články: "hazard"

Zimní pneumatiky: problémy na sněhu a mokru

Jezdit v zimním období bez zimních pneumatik je zbytečný hazard. Ať už naše vozovky budou mokré, zasněžené nebo zledovatělé, je dobré se na ně patřičně připravit. Spotřebitelská organizace dTest ve spolupráci s německým autoklubem ADAC přinesla...

Policisté kontrolovali popíjení mladistvých. Jedna dívka nadýchala skoro dvě promile

Policisté se v letošním roce chtějí posvítit na alkohol v rukou mladistvých a dětí. V rámci celorepublikové akce HAD 2019 (hazard, alkohol, děti) provádí kontroly v barech, hernách, restauracích, obchodních řetězcích i na různých akcích. Tentokrát...

Podle výzkumu se podmínky pro život v Železném Brodě rapidně zhoršily

Podle Indexu kvality života se za poslední měsíce podmínky pro život v Železném Brodě výrazně zhoršily a to dokonce nejvíce v celé republice. Město se v tabulce propadlo o téměř 80 příček.

Alkohol za řídítka kol nepatří. Každý čtvrtý cyklista, který zavinil nehodu, řídil pod vlivem alkoholu.

Čeští cyklisté dost často hazardují se životem. Nějaké to pivo pro ně není nic výjimečného. Alkohol přitom na kolo rozhodně nepatří. Každý čtvrtý cyklista, který zavinil nehodu, řídil pod vlivem alkoholu.

Policisté si v Liberci posvítili na děti pod vlivem, nenašli ani jedno

I v Libereckém kraji se policisté zapojují do akce s názvem HAD - Hazard, alkohol a děti a v rámci preventivních akcí se zaměřuje na kontrol nezletilých osob. A v úterý večer se do jedné takové akce pustili v Liberci.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hazard"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hazard"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.