Počasí dnes23 °C, zítra21 °C
Sobota 10. června 2023  |  Svátek má Gita

Vyhledávání

Nalezené články: "herny"

Kácení na Proseči je necitlivé, míní místní. Podle lesníků jde o běžný postup

Velké vykácené plochy, hromady klestí a špatně přístupná jindy průchozí místa a rozježděná krajina. Tak to vypadá na některých místech na Prosečském hřebeni mezi Jabloncem a Libercem, který je oblíbeným cílem procházek a výletů lidí z obou měst.

Z auta ukradl nabitou pistoli. Strážníci zloděje zadrželi nedaleko herny

Strážníci v České Lípě řešili případ dvou vykradených aut. Jenže zloděj z jednoho z nich ukradl i plynovou pistoli, kterou její majitel ve vozidle nechal nabitou. Zatčení osmatřicetiletého pachatele se ale obešlo bez komplikací.

Celníci si posvítili na nelegální hazard na Liberecku. Zabavili herní zařízení za 3 miliony

Liberečtí celníci se od začátku roku zaměřili na nelegální hazard a byli úspěšní. Celníci objevili a opakovaně navštívili na Liberecku čtyři nelegální herny, v nich zabavili 71 technických herních zařízení v hodnotě 3 200 tisíc korun a finanční...

Vyhrajte vstupenky na velkolepé Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu

Třetí květnový víkend, tedy od 19. do 21. května 2023, proběhnou ve Frýdlantu v Libereckém kraji nezapomenutelné Valdštejnské slavnosti. Nabízejí návštěvníkům dva druhy zábavy. V pátek civilní koncerty kapel, v čele se slovenskou legendární skupinou...

POLITICKÁ KORIDA: Má Liberec dostatek sportovišť?

O Liberci se často mluví jako o městě sportu. Ale je to skutečně tak? Ve městě se sice hraje celá řada nejvyšších sportovních lig, co ale veřejnost, má kde sportovat? Na to jsme se zeptali libereckých zastupitelů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "herny"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "herny"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.