čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

Vyhledávání

Nalezené články: "honička"

Řidič ujížděl v Rochlici policistům, nezastavil ho ani náraz do svodidel

Policistům padl do oka osobák, který jel před čtvrtou ranní po hlavní liberecké dopravní tepně, tedy silnici I/14. Hlídka se rozhodla, že řidiče Škody Superb zkontroluje. Jenže se ukázalo, že tento vůz nebude sranda ani zastavit, natož zkontrolovat.

VIDEO: Noční honička s motorkářem ulicemi Liberce. Snažil se ujet po rychlostce, havaroval v Jeřmanicích

Krátce před nedělní půlnocí se policejní hlídka rozhodla zkontrolovat řidiče motorky i s jeho spolujezdkyní. Jenže ten se rozhodl ujet a Hanychovskou ulicí se rozjel pryč. Ulicemi Liberce se řítil i více než stokilometrovou rychlostí. Nakonec najel...

Honička se zdrogovaným řidičem. Před policisty utekl do lesa

Kdo mohl tušit, že z preventivní akce, které se zúčastnily i děti, se stane příběh jako z německého akčního krimi seriálu, kde figuruje dálniční policie. Událost se sice nestala na dálnici, to ji ale na dramatičnosti neubralo.

FOTO: Policejní honička s řidičem bez řidičáku skončila nehodou

Padesátníka ve Škodovce chtěla o víkendu zastavit policejní hlídka v Jablonci v ulici U Přehrady. Jenže ouha, místo toho, aby řidič zpomalil a zastavil, šlápl na plyn a ujížděl pryč.

Honička za polským motorkářem skončila nehodou, motocyklista dostal smyk

Dnes ve dvě ráno se policisté z Hrádku nad Nisou pronásledovali mladíka na motorce. Chtěli ho zkontrolovat kvůli chybějící registrační značce. Řidič ale odmítal zastavit a honička skončila nehodou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "honička"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "honička"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.