neděle 25. července 2021 Jakub

Vyhledávání

Nalezené články: "infarkt"

Covid zastínil infarkty, lékaři přišli o pětinu pacientů

Čeští kardiologové apelují na pacienty, aby v pandemii nezlehčovali příznaky infarktu. Lidé v posledním roce často přičítali projevy srdeční mrtvice nemoci covid-19, a lékaři tak přišli až o dvacet procent pacientů.

Slovanu pomohla střídání. Několik hráčů hrálo pod své možnosti, hodnotil trenér Hoftych

Slovan v infarktovém závěru otočil utkání s Teplicemi a v neúplné tabulce se posunul na třetí místo. Trenér Hoftych po utkání mluvil o nepovedeném prvním poločase i tlaku, který na jeho tým zřejmě trochu dolehl.

Polovina nemocných kardiaků nepřišla v pandemii při akutních potížích k lékaři

Onemocnění srdce a cév jsou v Česku stále nejčastější příčinou úmrtí. Na tom nic nezměnila ani pandemie covid-19. Podle kardiologů navíc hrozí, že v budoucnu výrazně vzroste počet srdečních selhání.

Opatření, která jsme zavedli, přestala fungovat, oznámil ministr Blatný

Protiepidemická opatření, která byla kvůli epidemii covidu-19 zavedena, podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) přestala fungovat. Je to důkaz, že se v Česku šíří britská mutace viru, řekl. Nedodržování opatření je podle ministra hlavním...

Na horách víc hrozí nákaza covidem, tvrdí ministerstvo

Na horách je podle ministerstva zdravotnictví vyšší riziko nákazy covidem-19 než v jiných oblastech. Data podle něj ukazují, že nakažených na 100 tisíc obyvatel je v příhraničních regionech víc, zejména v oblastech s horskými středisky. Úřad o tom...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "infarkt"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "infarkt"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.