sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Vyhledávání

Nalezené články: "korid lk"

O víkendu vyjede do Bedřichova víc autobusů. Cílem je snížit počet osobáků

Nekonečné fronty aut a čekání. Dopravnímu kolapsu, ke kterému došlo minulý víkend v Bedřichově v Jizerských horách, se chce kraj vyhnout posílením autobusových spojů do oblíbeného rekreačního střediska.

Auto nechte doma, do Jizerek vás bez starostí dovezou speciální zimní spoje

Chystáte se na lyže, ale parkoviště v Jizerských horách jsou už brzy ráno plná. Co teď? Přece nezůstanete doma. Popadněte lyže a skočte na autobus nebo v kombinaci s vlakem, ten vás doveze až přímo k lyžařským stopám v Bedřichově, v Hraběticích, ale...

V neděli poprvé vyjedou nové nízkopodlažní velkokapacitní autobusy

Kromě změny jízdních řádů se objeví v autobusové dopravě Libereckého kraje další novinky. Přibude více bezbariérových spojů, a navíc budou nasazeny i nová nízkopodlažní velkokapacitní vozidla.

Vlaky z Liberce do Sklářské Poreby budou končit v Harrachově

Koronavirová opatření v Polsku znovu zastaví přeshraniční vlak z Liberce do Sklářské Poreby. Od pondělí 9. listopadu budou na základě rozhodnutí maršálka Dolnoslezského vojvodství vlaky končit na nádraží v Harrachově, opatření platí do 12. prosince....

Kraj zastavil kvůli koronaviru víkendový turistický autobus

Kraj se rozhodl zastavit provoz víkendové turistické linky. Znovu se autobusy do Žitavy a Swieradówa rozjedou nejspíš až příští rok.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "korid lk"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "korid lk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.