Počasí dnes21 °C, zítra20 °C
Neděle 11. června 2023  |  Svátek má Bruno

Vyhledávání

Nalezené články: "kovák"

Velikonoční tipy: Kam vyrazit za tradičními zvyky i zábavou

Velikonoční svátky jsou tady a vybírat si můžete z celé řady zajímavých akcí. Poznejte lidové tradice a zvyky, zahrajte si hry, vytvořte si společně s dětmi něco pěkného v tvůrčích dílničkách a poznejte tradice různých regionů.

BŘEZEN 2023: Jaká témata Liberecká Drbna sledovala. To nejdůležitější za poslední měsíc

Březen přinesl mnoho témat, která Liberecká Drbna sledovala. Řešila se modernizace bazénu, jehož cena narostla už na 1,5 miliardy korun. Mluvilo se také o rozvoji na Ještědu. Březen také přinesl úmrtí českého rekordmana v letech na lyžích Antonína...

Nevzhledný Kovák v Chrastavě je již minulostí. Nahradí ho supermarket

Přesně týden trvala demolice objektu, kterého se město Chrastava snažilo zbavit již dlouhé roky. Na místě nyní již neexistujícího Kováku vyroste supermarket.

V Chrastavě slaví. Začala demolice vybydleného Kováku

Od roku 2010 je nechvalně známý panelový dům Kovák v Chrastavě prázdný. Přes deset let se řeší jeho demolice, která byla několikrát povolena a pak opět zrušena. Nyní ale opravdu začala na místě domu vznikne nový Lidl.

Bourání zchátralé ubytovny Kovák v Chrastavě má začít na přelomu ledna a února

Bourání zchátralé ubytovny Kovák by mělo v Chrastavě začít na přelomu ledna a února, řekl starosta Michael Canov (Starostové pro Liberecký kraj). Radnice usiluje o demolici vybydlené budovy na příjezdu do města deset let. Na místě Kováku plánuje...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kovák"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kovák"

Více profilů »

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.