Počasí dnes10 °C, zítra9 °C
Čtvrtek 30. března 2023  |  Svátek má Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "loupež"

Kriminalisté zadrželi dva muže, kteří v České Lípě přepadli vozíčkáře

Kriminalisté zadrželi v pondělí dva muže ve věku 21 a 23 let, které dnes obvinili z loupežného přepadení devětašedesátiletého vozíčkáře v České Lípě. Oběma hrozí až deset let vězení, policie chce, aby je soud poslal do vazby.

Policie pátrá po mužích, kteří přepadli a okradli invalidu na vozíku

Jen těžko pochopitelný čin loupeže řeší českolipští policisté. Zbaběle se tam projevila dvě individua, která přepadla muže na vozíku, okradla ho a navíc shodila z vozíku a nechala ho bez pomoci ležet na ulici.

Ze 74 milionů ukradených před 15 lety se našla jen malá část

Před patnácti lety, 17. ledna 2008, policie oznámila, že z dodávky bezpečnostní agentury Fenix ozbrojený pachatel ukradl u čerpací stanice nedaleko Sedmihorek na Semilsku na 74 milionů korun. Vyšetřování ale ukázalo, že peníze byly z auta ukradeny...

Mladík s nožem v ruce chtěl po lidech drobné. Dostal i dvě koblihy

Mladík chodil po Liberci a chtěl po lidech drobné, když je nedostal, vytáhl nůž. Vyděšení lidé mu pak dokonce dali i dvě koblihy. Liberečtí policisté ho brzy zadrželi a za loupež může jít do vězení až na pět let.

Napadl seniora u něj doma, ukradl mu pár tisíc. Mnohokrát trestaný muž může jít na deset let do vězení

Obrovský šok utrpěl osmdesátiletý senior z Jablonce, kterého přímo u něj doma mezi svátky napadl třiačtyřicetiletý muž. Nejprve se k němu vetřel pod smyšlenou záminkou, a nakonec ho okradl o necelé čtyři tisíce. Násilníka po několika dnech dopadla...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "loupež"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "loupež"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.