čtvrtek 22. dubna 2021 Evžénie

Vyhledávání

Nalezené články: "násilník"

Čtyřem násilníkům uložil soud podmínku. Tři byli původně obžalování z pokusu o vraždu

Čtyři muže za násilí na domnělých zlodějích potrestal dnes krajský soud v Liberci podmínkou. Tři z nich přitom byli původně obžalováni z pokusu o vraždu. Všichni byli dnes nakonec potrestáni za omezování osobní svobody.

Domácí násilí během pandemie: S prosbou o pomoc se obrací stále více mužů

Nejistota i strach může v dnešní napjaté době vyvolat nejednu hádku. Kolikrát to ale přeroste v něco mnohem horšího. Urážky a ponižování střídá kontrola zpráv či emailů a mnohdy to i skončí fyzickým napadením. Jedni z těch, kteří poskytují terapie...

Zvrácená strana internetu: co lze a nelze koupit na Dark Webu?

Pseudonymní peníze vyloženě vybízí k tomu, aby se za ně nakupovaly ilegální věci. A také se to pochopitelně děje. Naštěstí je řada z příběhů z Dark Webu pouze mýtus. A hlavně není chybou bitcoinu, že si za něj někdo koupí něco nelegálního. Ale je to...

Kvůli mobilu surově zbili bezdomovce. Ukázalo se, že jde o známé firmy

Policejní hlídka musela zasáhnout minulé úterý v České Lípě. Načapala totiž dva mladíky, kteří si udělali z místního bezdomovce boxovací pytel. Šlo jim o jeho mobilní telefon.

Loupežné přepadení večerky v Doubí. Zloděj v roušce hrozil nožem a odnesl si peníze

Policisté vyšetřují loupežné přepadení obchodu s potravinami v ulici Za Humny v liberecké čtvrti Doubí. Došlo k němu už 10. února večer, kriminalisté se nyní obrací na veřejnost, zda muže poznají z fotografií.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "násilník"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "násilník"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.