Počasí dnes10 °C, zítra9 °C
Čtvrtek 30. března 2023  |  Svátek má Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "oprava"

Opravy tramvajové trati uzavřou Libereckou v Jablonci, jedenáctka pojede jinudy

Už v sobotu 1. dubna bude pro veškerou dopravu uzavřena Liberecká ulice v Jablonci, a to v úseku od kruhové křižovatky s ulicí Tovární až po křižovatku s ulicí Budovatelů. Důvodem jsou práce na stavbě tramvajové trati. Omezení potrvá do poloviny...

Liberecký kraj nabízí dotaci na sdílená kola, v Turnově k tomu vyhlásili anketu

Liberecký kraj nabízí dotaci na sdílená kola, v programu na podporu městské mobility, který schválili krajští zastupitelé, jsou tři miliony korun. Cílem je snížení individuální automobilové dopravy ve vybraných obcích v kraji, řekl na jednání...

POLITICKÁ KORIDA: Co s dopravou v Liberci. Pomohla by třicítka?

V posledních týdnech se v Praze řeší, co s neúnosnou automobilovou dopravou. Podobný problém má ale i Liberec. Co s tím? Pomohla by třicítka v centru města? Co další druhy dopravy, jako hromadná, ale i infrastruktura pro chodce a cyklisty?

Na silnici k Ještědu se vrátí stavaři. Z Výpřeže do Světlé bude částečná uzavírka

Už v pondělí 3. dubna se na silnici k Ještědu vrátí stavaři. Pokračovat bude rekonstrukce silnice z Výpřeže do Světlé pod Ještědem, která začala už minulý rok. Řidičům práce opět přinesou omezení v provozu, potrvají až do 30. června.

V Turnově začne oprava jedné z nejstrmějších ulic. Potrvá dva měsíce

Oprava Durychova, tedy silnice, která patří k nejprudším v Turnově, odstartuje již tuto středu 29. února. Práce potrvají dva měsíce a ulice bude celou dobu většinou uzavřena, přístup budou mít pouze rezidenti.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "oprava"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "oprava"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.