úterý 31. března 2020 Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "programování"

Sedíte doma? Naprogramujte si vlastní hru s Czechitas

V souvislosti se stále častější karanténou a zákazem vycházení připravila nezisková organizace Czechitas online kurz základů programování pro všechny. V jedenácti krocích v jedenácti dnech vás Czechitas provedou programováním v jazyce JavaScript,...

Střední průmyslovka v Liberci je škola s obory pro budoucnost

Střední průmyslová škola je spojená jednak s tradicí počátků technického vzdělání v Liberci a dále se vzděláním pro budoucnost. Byla založena před více jak 140 lety (1876), do současné doby patří mezi uznávané průmyslovky v České republice.

Zájem o libereckou dílnu iQFabLab pomalu roste

Před několika měsíci rozšířila iQLandia Liberec svou nabídkou o dílnu iQFabLab. Zájem o její vybavení, ve kterém nechybí 3D tiskárna nebo laserové řezačky, stále stoupá.

Víkend plný stavebnice LEGO v libereckém iQPARKU

Druhý lednový víkend bude v libereckém iQPARKU rušno. Centrum kreativního vzdělávání Brick by Brick do iQPARKU přináší nabitý program plný tvoření, robotiky a hlavně stavění z kostiček LEGO.

Hodíte se do IT? Czechitas vám pomůžou obrátit kariéru naruby

Začalo to na konci roku 2013 v Brně. Tehdy se pár nadšených holek se zkušenostmi s programováním rozhodlo, že uspořádá první kurz IT ryze pro holky. Ohlas byl tak velký, že nestíhaly pořádat další a další kurzy a postupně se z Brna rozrostly do...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "programování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "programování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.