středa 20. října 2021 Vendelín

Vyhledávání

Nalezené články: "rybaření"

Rekonstrukce hráze přehrady v Bedřichově se po dvou letech blíží k závěru. Hotovo má být v říjnu

Rekonstrukce hráze jizerskohorské přehrady na Černé Nise v Bedřichově téměř za 21 milionů korun se blíží k závěru. Korunu hráze stavbaři opravují od roku 2019 a práce by měly skončit do konce října, informovala mluvčí Povodí Labe Hana Bendová.

Kolo je práce, rybaření vášeň. Největší macek měl přes 26 kilo, říká biker Tomáš Slavík

Když se řekne Tomáš Slavík, snad každému se vybaví blázen na kole, který sjíždí kopce tak rychle, že ho sotva zvládnete okem sledovat. Biker světové úrovně má ale jednu velkou zálibu, která lásce ke kolu silně šlape na pedály. Je vášnivým rybářem....

Rekonstrukce hráze přehrady v Bedřichově potrvá do příštího roku

Rekonstrukce hráze jizerskohorské přehrady na Černé Nise v Bedřichově potrvá zřejmě až do závěru léta příštího roku. Původně měla skončit letos. Oproti loňsku zůstane cesta přes hráz uzavřená i přes zimu, řekl hrázný Petr Noswitz.

Dejte si pozor na podvodné e-maily. Vypadají jako od zaměstnanců finančního úřadu

Češi musí být v těchto dnech ostražití. V jejich e-mailových schránkách se totiž může objevit podvodný e-mail, v nichž se hackeři vydávají za zaměstnance finančního úřadu. Adresáty v nich straší daňovým nedoplatkem. Nejlepší je podvodný e-mail ihned...

Strážníci se v Jablonci zaměří na rybáře, kteří by chtěli pytlačit

Po celé prázdniny budou lidé kolem jablonecké přehrady vídat strážníky Městské policie Jablonec více než doposud. Zaměří se třeba na volné pobíhání psů. Bedlivým kontrolám se ale nevyhnou ani rybáři.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rybaření"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rybaření"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.