pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "senioři"

Dnes se otevře očkovací registrační systém lidem nad 65 let

Od dnešního dne se budou moct do centrálního očkovacího systému přihlásit i lidé nad 65 let. Platit pro ně budou stejná pravidla jako pro osoby, které už se k očkování hlásit mohou.

V kraji jsou nová očkovací centra. Po Velikonocích se přidá další v Novém Boru

V Libereckém kraji se v tomto týdnu otevřela další očkovací centra. V úterý začali očkoval na EUC Klinice Liberec, ve středu ve sportovní hale v Tanvaldu na Jablonecku a ve čtvrtek otevřeli očkovací centrum i v sokolovně v Hrádku nad Nisou na...

Epidemie v kraji slábne. Za středu přibylo o polovinu méně nakažených než před týdnem

Ve středu testy potvrdily onemocnění covid-19 u 284 lidí, o týden dříve jich bylo 474. Ve srovnání se stejným dnem předchozího týdne je méně nově nakažených pátý den v řadě. Vyplývá to z dat na webu ministerstva zdravotnictví.

Poprvé od začátku roku přibylo za den méně než sto nakažených

Za neděli mělo pozitivní test na koronavirus 81 lidí, je to poprvé od 1. ledna, kdy za den přibylo méně než 100 nově potvrzených případů covidu-19. Vyplývá to z dat na webu ministerstva zdravotnictví.

V Libereckém kraji se po neděli otevřou další očkovací centra

V Libereckém kraji se po neděli otevřou další očkovací centra. Velkokapacitní centra jsou zatím jen v Liberci, Jablonci nad Nisou, České Lípě, Turnově, Semilech, Jilemnici a Frýdlantu. Zkušební provoz by měla v příštím týdnu zahájit i očkovací...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "senioři"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "senioři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.