Počasí dnes21 °C, zítra20 °C
Neděle 11. června 2023  |  Svátek má Bruno

Vyhledávání

Nalezené články: "sokolská"

Sanitka jedoucí na majáky přes křižovatku se srazila s autem. Hledají se svědci

Liberečtí policisté vyšetřují nehodu, ke které došlo v úterý odpoledne na světelné křižovatce ulic Londýnská, Zahradní a Ostašovská. Srazila se tam převozová sanitka s osobním autem, policie hledá svědky.

V Liberci letos opraví silnice v šesti lokalitách, připojí se i opravy sítí

Opravy silnic a chodníků v šesti lokalitách má letos v plánu město Liberec. Spojit síly chce s vlastníky inženýrských sítí a pustit se do tak zvaných sdružených akcí. Kvůli opravám musí počítat lidé s dopravním omezením.

Rekonstrukce Sokolské začne nejspíš v létě. Přibude zeleň i pruhy pro cyklisty

O rekonstrukci Sokolské ulice v Liberci už se nějakou dobu mluví. Město už dokonce kvůli její přípravě vykácelo několik stromů naproti bývalému Ambiente. Právě město ve spolupráci s krajem opravu ulice připravuje, práce by mohly začít v létě.

POLITICKÁ KORIDA: Co s dopravou v Liberci. Pomohla by třicítka?

V posledních týdnech se v Praze řeší, co s neúnosnou automobilovou dopravou. Podobný problém má ale i Liberec. Co s tím? Pomohla by třicítka v centru města? Co další druhy dopravy, jako hromadná, ale i infrastruktura pro chodce a cyklisty?

Připravovaná rekonstrukce Sokolské začala kácením. Stavbu chce město zahájit v létě

V létě má začít rekonstrukce Sokolské ulice v Liberci. Tu připravuje město ve spolupráci s Libereckým krajem a obnova necelého půl kilometru dlouhého úseku vyjde asi na 79 milionů korun. Už nyní ale kvůli chystané rekonstrukci proběhlo kácení...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sokolská"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sokolská"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.