pátek 21. února 2020 Lenka

Vyhledávání

Nalezené články: "správa"

Kamerový systém v Jablonci bude dál provozovat firma exprimátora Kroupy

Provoz městského kamerového systému v Jablonci bude dál zajišťovat firma Grepa Networks odvolaného primátora Milana Kroupy (dříve ANO). Rozhodli o tom zastupitelé. Firma získala zakázku na provoz sítě se třemi desítkami kamer maximálně na čtyři roky...

V areálu jablonecké nemocnice vyrostl pavilon intenzivní medicíny. Pacienty přivítá v březnu

Lepší podmínky pro pacienty i zaměstnance zajistí nový pavilon intenzivní medicíny, který otevřeli v nemocnici v Jablonci nad Nisou. Výstavba moderní pětipodlažní budovy stála téměř 165 milionů korun a celou ji zaplatilo město Jablonec. Dotaci se na...

Jedině odepsání kamene na Tlustci zabrání obnově těžby. Kraj se obrací na ministerstvo

Kemenolom Brniště usiluje o obnovení těžby na kopci Tlustec. Kraj nyní požaduje po ministerstvu průmyslu a obchodu odepsání zásob čediče. Tento krok by totiž mohl do budoucna zabránit obnově těžby.

Liberecké růžovky v ohrožení. Radnici se nelíbí vysoká cena

Oblíbená sdílená kola s růžovou barvou si možná Liberečáci už nebudou moci půjčovat. Radnici se totiž příliš nezamlouvá vysoká cena předložená provozovateli bikesharingu.

Kraj se proti rozhodnutím ohledně Turówa odvolal

Přestože až nyní dorazil do Česka oficiální překlad dokumentu o dvou rozhodnutích, která by měla umožnit další těžbu v dole Turów, Liberecký kraj se již proti rozhodnutím odvolal.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "správa"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "správa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.