pátek 10. dubna 2020 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "stromky"

U hranic řádí Vrhač větví, němečtí policisté na jeho dopadení vypsali odměnu

Na několika místech nedaleko českých hranic už několik let řádí muž, který hází větve a kameny na projíždějící auta. Němečtí policisté ho proto překřtili na Vrhače větví a varují před ním i české řidiče, kteří mohou navíc pomoci s jeho dopadením.

V Hejnicích na sídlišti si děti našly pěknou zábavu, ničí zdejší stromy

Ani bobr ani srnka... Ohoblované stromky na hejnickém sídlišti nemají na svědomí žádná zvířata ale úplně jiný škůdci. Těmi jsou místní děti, které si našly v ničení stromků zalíbení. A vedení jizerskohorského městečka se to samozřejmě nelíbí.

Aktivisté ponesou Libercem suché stromy, chtějí upozornit na klimatické změny

V rámci Týdne pro klima organizovaného Rodiči za klima vyjdou zítra do libereckých ulic aktivisté z hnutí Extinction Rebellion s uschlými stromy a smutečním průvodem.

Na Tanvaldském Špičáku stále hoří les, noční déšť ho neuhasil

Noční déšť neuhasil požár lesa na Tanvaldském Špičáku. Ráno se znovu rozhořel, a kolem 05:00 se proto hasiči museli na místo vrátit. Oheň už ale mají pod kontrolou, řekl operační důstojník Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Na Špičáku...

FOTO: V Českém ráji vysadili dvě aleje, někdo si ale stromky odvezl

Vedení Chráněné krajinné oblasti Český ráj zuří. A zuří oprávněně. Jen pár dní vydržely vysazené stromky ve dvou alejích, něž někomu padly do oka. Ten někdo je vytahal ze země a prostě si je někam odvezl.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "stromky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "stromky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.