sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "těžba"

Návrat ohroženého tisu. Spolek v Libereckém kraji vysází tisíc sazenic

Rok 2020 znamená pro liberecký spolek Čmelák start velkého projektu, zaměřeného na obnovu výskytu dnes již vzácného tisu červeného. Podpory se dočkal i od Ministerstva životního prostředí. V Libereckém kraji by během dvou let mělo přibýt až tisíc...

Referendum o Tlustci v Brništi zatím odloženo. Čeká se na konec nouzového stavu

Už patnáctého května mělo v Brništi proběhnout referendum týkající se obnovení těžby čediče na kopci Tlustec. Jenže neproběhne. V nouzovém stavu to podle starosty obce není možné vypsat, hlasování je tak zatím odloženo.

Podle poslanců by se měla vláda bránit proti Turówu. Ve hře je podání žaloby na Polsko

Nelegální těžba v polském hnědouhelném dole Turów se nezamlouvá nejen Libereckému kraji ale také poslancům. Ti vyzvali vládu ČR, aby se problematikou zabývala.

Lidé z Liberecka předali petici proti Turówu v Bruselu

Petici proti dolu Turów, kterou podepsalo za necelé tři měsíce 13 tisíc lidí z České republiky, včera oficiálně převzala místopředsedkyně Petičního výboru Evropského parlamentu Tatjana Ždanoka. Předání se zúčastnili zástupci a zástupkyně Greenpeace...

POLITICKÁ KORIDA: Jak se krajští zastupitelé staví k těžbě čediče na Tlustci?

V dalším díle Politické koridy jsme se krajských zastupitelů zeptali na jejich pohled na obnovu těžby čediče na Tlustci. Jde o aktuální téma, po dvaceti letech se má v místě těžba znovu rozjet.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "těžba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "těžba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.