čtvrtek 12. prosince 2019 Simona

Vyhledávání

Nalezené články: "výhledy"

Vydejte se za nejkrásnějšími výhledy Krkonoš

Podzim zbarvuje krajinu každým dnem více barevně a hory už pokryl i první sníh. Ale stále si můžeme užívat slunečných dnů venku a prodýchat tu krásu v přírodě. Zveme vás za jedinečnými výhledy na naše hory. A kde všude se můžete rozhlédnout po...

Krkonoše bez bariér, pro vozíčkáře i kočárky

Nejvyšší české hory jsou přístupné i pro lidi se sníženou pohyblivostí, pro lidi tělesně postižené včetně vozíčkářů, ale také seniory a rodiny s malými dětmi. Jednoduše pro všechny, kdo mají rádi hory, ale potřebují při svých výletech dobře schůdné...

Po běhání na pivo? Konrádova 11 nabízí oboje přímo u zdroje

Svým pojetím se tenhle závod trochu vymyká. Konrádova 11 totiž startuje a končí v areálu pivovaru Konrad a závodníky po doběhu čeká osvěžení v podobě místní jedenáctky. Závod navíc startuje v 11 hodin a 11 minut.

TIP NA VÝLET: Neznámé krásy Lužických hor. Navštivte osadu Třídomí

Máte už Jizerky prochozené skrz na skrz a stále stejné trasy už vás omrzely? Tak to je nejvyšší čas začít objevovat i jiná místa. Od Liberce jsou sice možná o něco vzdálenější, ale jistě neméně krásná. Tentokrát vám přiblížíme osadu Třídomí.

TIP NA VÝLET: Adrenalin i relaxace pod Sněžkou

Horské město ležící v srdci Krkonoš a v údolí řeky Úpy je ideálním místem pro sport i turistiku. Vydejte se s přáteli či rodinou na prodloužený víkend či týdenní dovolenou do Pece pod Sněžkou.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výhledy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "výhledy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.