pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Vyhledávání

Nalezené články: "výluka"

Na jaře má začít oprava mostu u starých pekáren. Tramvaje čeká výluka

Most v Hanychovské ulici, který je v havarijním stavu, se letos dočká opravy. Náklady odhaduje liberecká radnice na víc než sedm milionů korun. Několik týdnů nebudou moci kvůli tomu jezdit tramvaje na trati nad ním, která vede z centra k Ještědu, do...

Most v Brništi je opět průjezdný. Zatím ale jen omezeně

Provizorního zabezpečení se dočkal most nad železniční tratí v Brništi. Opět tak přes most mohou projet vozidla, zatím ale jen do 20 tun. Most byl uzavřen dva měsíce.

Vyznáte se v pojištění nemovitosti a domácnosti?

I když jsme opatrní, mohou nastat situace, které poničí naše opečovávané obydlí. Částečným pomocníkem při nápravě materiálních škod může být pojištění nemovitosti a domácnosti. Obsahuje ale řadu výluk a pro leckoho může být obtížné se v bludišti...

Ve středu se opět mění jízdní řády liberecké MHD. Z prázdninového provozu se vrací do běžného

Liberecký dopravní podnik od středy přechází z prázdninového jízdního řádu do běžného. Za změnou je rozvolňování protiepidemických opatření. Končí také výluka tramvaje mezi Dolním a Horním Hanychovem.

Na začátku prosince nepojedou vlaky mezi Železným Brodem a Turnovem

Od 30. listopadu do 3. prosince bude probíhat denní výluka na trati 030 v úseku Železný Brod - Turnov. Informoval o tom Jiří Holub, odborový specialista Českých drah.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "výluka"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "výluka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.