pondělí 28. listopadu 2022 René

Vyhledávání

Nalezené články: "vosa"

Sklárna v Harrachově nakonec výrobu nepozastaví. Je to neskutečný boj, říká majitel František Novosad

Kvůli vysokým cenám plynu se minulý týden majitel harrachovské sklárny František Novosad rozhodl na dva měsíce pozastavit výrobu. Včera ale situaci přehodnotil a zaměstnanci tak nepřijdou o práci. Bude to ale těžké, míní majitel.

Kvůli drahému plynu zastaví sklárna v Harrachově výrobu, lidi propustí

Majitel Sklárny a minipivovaru v Harrachově František Novosad se rozhodl kvůli vysokým cenám plynu zastavit v listopadu výrobu a na dva měsíce vyhasit sklářskou pec. Většinu z 90 zaměstnanců plánuje propustit. Vyrábět chce znovu od poloviny ledna....

Harrachovská sklárna eviduje letos v létě úbytek návštěvníků. Lidé navíc méně utrácejí

Harrachovské Sklárně a minipivovaru Novosad a syn ubylo letos v létě návštěvníků, lidé také méně utrácejí. Ve srovnání s loňským červencem je návštěvníků zhruba o pětinu méně, asi o třetinu klesly tržby z podnikové prodejny, menší je zájem o pivní...

Motorkáři vletěla pod helmu vosa. Havaroval a náraz do svodidel mu amputoval nohu

K vážné nehodě došlo minulý pátek v podvečer na silnici třetí třídy u Horní Světlé. Havaroval tam dvaačtyřicetiletý motorkář, který při nehodě přišel o nohu. Příčinou nehody je vosa, která muži vletěla pod helmu.

Vosy a sršni bývají nezvanými návštěvníky našich obydlí. Hasiči radí, jak se hnízda bezpečně zbavit

S vosami a sršni se setkal snad každý z nás, mnoho lidí z nich má strach. Tento černožlutý hmyz si rád staví hnízda u našich příbytků, hasiči proto radí, jak bezpečně zlikvidovat jejich hnízdo, aniž by byli ohroženi obyvatelé domu i hmyzí seskupení.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vosa"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vosa"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.