středa 21. října 2020 Brigita

Vyhledávání

Nalezené články: "vybržďování"

VIDEO: Řidič u Bílého Kostela vybržďoval dodávku a donutil ji zastavit. Druhému z řidičů vyhrožoval

Incident mezi dvěma řidiči se odehrál na silnici 13 u Jítravy. Řidič malé škodovky nejprve ve stoupání nedokázal dodávku předjet, jenže to ho nejspíš vytočilo, dodávku začal vybržďovat, donutil ji zastavit a pak druhému řidiči vyhrožoval. Nyní se...

Agrestivita na silnicích. Řidič Octavie měl vybržďovat Mercedes, auta se srazila

Policisté v sobotu ráno vyráželi ke konfliktu dvou řidičů na silnici I/10 poblíž Harrachova. Řidič Mercedesu si stěžoval na agresivní jízdu Škody Octavia, jejíž řidič ho měl vybržďovat. Ten ale s touto interpretací nesouhlasí.

Za vybržďování u supermarketu v Liberci hrozí muži osmiletý trest

Vězení až na osm let hrozí třiapadesátiletému muži za takzvané vybržďování u supermarketu v Liberci. Vyšetřovatel ho obvinil z vydírání se zbraní a pokusu ublížení na zdraví.

Hustý provoz na velikonočních silnicích svědčí agresivitě

Agresivita na silnicích je nebezpečná, zabíjí až 40 procent všech obětí nehod. České řidiče často vytočí, pokud v provozu narazí na váhavého a nejistého kolegu. Hlavně agresora neškolit! Snadno může vzniknout kaskádový efekt.

Vybrzďování u Chrastavy se řidiči v Superbu nevyplatilo

Až osm let vězení si může odsedět šestačtyřicetiletý řidič Superbu. Ten v březnu na silnici první třídy mezi Chrastavou a Libercem nebezpečně vybrzďoval kolemjedoucí Octavii. Po několika manévrech způsobil nehodu, od které ujel. Policisté ale nyní...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vybržďování"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vybržďování"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.