sobota 25. září 2021 Zlata

Vyhledávání

Nalezené články: "zubři"

Za deset let se stádo zubrů v Ralsku rozrostlo z pěti na téměř čtyřicet kusů

Ohroženým zubrům evropským se v bývalém vojenském prostoru Ralsko daří. Původně sem bylo před deseti lety dovezeno pět kusů, nyní stádo největšího obratlovce evropského kontinentu čítá téměř 40 kusů těchto přežvýkavců, informoval mluvčí Vojenských...

Starší žáci házenkářů mají po sezóně. V tabulce skončili na pátém místě

V neděli se v hale Dobiášova v Liberci odehrálo závěrečné kolo žákovské ligy. Liberečtí starší žáci na domácí palubovce přivítali týmy KH Kopřivnice, HK FCC Město Lovosice, TJ Sokol Úvaly a TJ Sokol Velké Meziříčí.

Mladí házenkáři sehráli o víkendu čtyři těžké zápasy. Domů vezou dvě výhry

V předposledním kole žákovské ligy se starší žáci liberecké házené představili v Plzni, kde svedli boj se 4 týmy z aktuální první desítky, konkrétně s HC Zubří (2.), HCB Karviná (3.), Talentem Plzeň (5.) a HC Zlín (7.).

Těsná prohra házenkářů. Pražské Slavii podlehli o tři branky

Vyrovnané utkání nabídl souboj mezi házenkáři Slavie a Liberce. První poločas také skončil remízou, ale ve druhém dějství se více dařilo domácím, kteří nakonec vyhráli 35:32.

Stádo zubrů v Ralsku se rozrostlo o zvířata dovezená z Polska

Stádo zubrů evropských v Ralsku na Českolipsku se rozrostlo o dalších šest kusů, celkem tak obývá oboru už 33 těchto ohrožených přežvýkavců. Přírůstky pocházejí z Polska, jeden z nich se ale narodil až po příjezdu do Ralska. VLS oboru v bývalém...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zubři"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zubři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.