sobota 29. února 2020 Horymír

Z kraje

Sebevrah z viaduktu nakonec neskočil. Všichni jsou na mě zlí, řekl policistovi

Záchranu sebevraha mají za sebou policisté z Rychnova u Jablonce nad Nisou. V pondělí krátce po půl jedné dostali hlášení, že na viaduktu v Rychnově stojí muž a vypadá to, že chce skočit.

VIDEO: Vteřinové přepadení sázkovky. Lupič se lekl a zmizel, policie zveřejnila video

Stalo se to už sedmého října, kdy starší muž nakráčel do sázkové kanceláře v liberecké Moskevské ulici a chtěl peníze. Jenže pracovnice pobočky zvedla telefon s tím, že zavolá policii, muž tak během pár vteřin zmizel. Už dříve policie zveřejnila...

Ulice Podhorská v Jablonci se otevře nejpozději na začátku dubna

Dopravu v Jablonci nad Nisou v posledních týdnech nezkomplikoval pouze sníh ale i uzavírka části ulice Podhorská, kde došlo k havárii v budově Střední školy řemesel a služeb. Objekt se nyní zpěvní a uzavírka by mohla na konci března skončit.

Čtyřicetiletá sáňkařka nalezla na svahu smrt, pravděpodobně nepřežila náraz do stromu

V úterních večerních hodinách došlo ve Špindlerově Mlýně k tragédii, čtyřicetiletá saňkařka tam měla vyjet z dráhy a narazit do stromu. I přes prováděnou resuscitaci žena svým zraněním na místě podlehla.

V Liberci proběhly velké střelecké závody. Přijeli střelci z pěti zemí

Po mnoha týdnech příprav proběhla dvoudenní soutěž závodů 1. kategorie a sledovaných závodů reprezentace ČR. Závodů se zúčastnili střelci pěti států, reprezentanti ČR i olympionici. Na přípravě akce s několika jednotlivými závody se podílel...

Ženě se někdo naboural do účtu a na facebooku zveřejnil její erotická videa a fotky

Nepříjemný zážitek má za sebou žena ze Semilska. Tu překvapily telefonáty od blízkých, kteří ji informovali o velmi intimním obsahu fotografií a videí, které se objevily na její facebookové zdi.

Bývalý plavčík musel znovu k soudu. Ten ho ale opět osvobodil

Krajský odvolací soud v Liberci potvrdil zprošťující rozsudek pro bývalého plavčíka městského bazénu v Liberci. Čtyřiadvacetiletý muž byl obžalován z usmrcení z nevědomé nedbalosti v souvislosti s úmrtím čtrnáctiletého chlapce ze září 2016. Dítě...

Slovan má vysněného útočníka. Tým posílí Libor Kozák, připojí se v Turecku

Slibovaný útočník je tu. Slovanu se po delších jednáních povedlo dotáhnout příchod zkušeného střelce Libora Kozáka. Devětadvacetiletý hráč skončil v italském Livornu a ještě dnes se připojí k týmu na soustředění v Turecku.

Jaký je vztah Čechů k uprchlíkům? Do Liberce přijede ředitel organizace, která jim pomáhá

Uprchlíci, války a my. Takový je podtitul debaty, která proběhne ve čtvrtek v podvečer v Knihkupectví Fryč. Hostem bude ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek.

Turnov v lokalitě Benátky nejspíš stavět nebude. Bylo by to moc drahé

Turnov nejspíš nebude připravovat pozemky pro výstavbu rodinných domů v lokalitě Benátky. Důvodem je podle starosty Tomáše Hockeho (Nezávislý blok) nepříznivá hydrologická studie.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.