středa 13. listopadu 2019 Tibor

Z kraje

V Sedmihorkách se čelně srazila dvě auta. Dva lidé jsou v nemocnici

K vážné dopravní nehodě došlo ve středu krátce po 13. hodině na silnici I/35 v Karlovicích, v části obce Sedmihorky. Čelně se tam srazila dvě auta. Silnice pak byla přes hodinu uzavřená.

FOTO: Z náklaďáku se vysypalo 160 přepravek piva. Silnice byla uzavřená

Neobvyklý zásah mají za sebou hasiči z České Lípy a Zákup. Právě v zákupské Nádražní ulici totiž došlo ve 13.26 k nehodě, při které se z nákladního auta převážejícího pivo vysypalo asi 160 přepravek s plnými lahvemi.

FOTO: Urial, zebra i zoborožec. Liberecká ZOO vítá další mláďata

Celou řadu přírůstků přivítala v posledních dnech a týdnech liberecká zoologická zahrada. Návštěvníci tak budou moci vidět mláďata velbouda, zeber, uriala, nebo zoborožce. Pro ZOO jde o velký úspěch, většinou jde o zvířata, která se v zajetí...

Město prodalo věci ze ztrát a nálezů. Všechny koupil jeden zájemce za stovku

Zhruba padesát věcí nalezených a odevzdaných městu v roce 2014 se rozhodla radnice prodat. Spací pytle, fotoaparát nebo zlatý prsten si odnesl jediný člověk, který obálkovou metodou nabídl nejvíce peněz. A částka? Všechno si odnesl za 100 korun.

FOTO: Řidič v Pilínkovské ulici vjel na přejezd na červenou. Střetl se s vlakem

Ke srážce vlaku s osobním autem došlo v úterý brzy ráno v Pilínkovské ulici v Liberci. Řidič bílého peugeotu buď přehlédl, nebo nerespektoval červené světlo a vjel na přejezd v době, kdy tu projížděl osobní vlak.

Muž pohřešoval přítelkyni. Zmizela při nočním plavání na přehradě

Chvíle strachu si prožil muž, který v noci na čtvrtek zalarmoval strážníky. Měl strach o přítelkyni, která si šla zaplavat na jabloneckou přehradu. Jenže se delší dobu neozývala a nebylo ji ani vidět, ani slyšet.

Jablonec s pořídil šedivé kontejnery. Patří do nich kovový odpad

Celkem osm šedých kontejnerů je nově v ulicích Jablonce. Původně se kovy třídily do šedých pytlů. Od pytlového svozu všech komodit ale radnice postupně upustila. Vznikali totiž černé skládky na stanovištích tříděného odpadu.

Ve tři ráno se vracela z večírku se zhasnutými světly. Mladá řidička nadýchala 1,27 promile

Pokud jedete ve tři ráno autem se zhasnutými světly, je více než pravděpodobné, že to nedopadne dobře. V tomto případě mladou řidičku zastavila policejní hlídka a dýchalo se.

Zavření ulice České mládeže zatím bez větších komplikací. Zřejmě pomohly dovolené

V Liberci začala dnes rozsáhlá dopravní opatření kvůli rekonstrukci ulice České mládeže, která je hlavní přístupovou komunikací do průmyslové zóny Jih. Policie nasadila hlídky i vrtulník, větší problémy dopoledne nezaznamenala. Stejně tak se...

Libereckou ZOO opouští dva malí bílí tygři. Míří do Francie

Koťata bílých tygrů se stěhují do nového domova. Ten tygří dvojčata najdou v Zoologické zahradě Pont Scorff v západní Francii. Speciální zásilka vyrazila z Liberce dnes ráno.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.