Počasí dnes11 °C, zítra16 °C

Futsalové derby pro Českou Lípu. Po obratu porazila Zlej Sen 2:1

Futsalisté z Libereckého kraje zahájili předehrávkou třinácté kolo nejvyšší soutěže. Na českolipské palubovce diváci viděli jen tři branky a všechny během čtyř minut. Z vítězství se nakonec radují domácí.

Zápas se hrál velmi opatrně a mnoho šancí k vidění nebylo. Gólů se tak fanoušci dočkali až ve druhé polovině. Nejprve otevřel ve 34. minutě Kazda, to ale vybudilo domácí, kteří o minutu později vyrovnali a ve 37. minutě výsledek otočili, když v obou případech z desetimetrového kopu Havrda.

Michael Vacek (FT Zlej Sen) „Zápas začal opatrně z obou stran, protože nikdo nechtěl udělat chybu. My jsme se nemohli prosadit přes zataženou obranu soupeře. Šancí bylo u obou mužstev málo. V druhém poločase začala být Lípa aktivnější a donutila nás k faulům, které nakonec vyrovnaný zápas rozhodly. I když jsme se dostali do vedení, po našich faulech jsme dvakrát inkasovali z desítky, a pak už bylo málo času na obrat."

Démoni Česká Lípa - FT Zlej Sen 2:1 (0:0)

Branky: 35. Havrda, 37. Havrda – 34. Kazda (Bernát). Karty: 19. Semerád, 31. Havlásek – 24. Vrabec, 25. Benek, 29. Bernát, 34. Němec.

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott(K), Hrubý, Bažant, Kubelka, Švec, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Sop, Semerád
FTZS Liberec: Vogt, Plechatý – Žoček, Bína(K), Soukup, Vodička, Rašín, Benek, Kazda, Bernát, Vrabec, Němec, Žižka, Kaise

Autoři | Foto FT Zlej Sen

Štítky Zlej Sen, futsal, démoni, Česká Lípa, Liberecký kraj, FC Slovan Liberec, FC Démoni Česká Lípa

Futsalové derby pro Českou Lípu. Po obratu porazila Zlej Sen 2:1  |  Českolipsko  |  Z kraje  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje