čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Vyhledávání

Nalezené články: "futsal"

Areál Sport Parku se opět otevřel veřejnosti a láká nadšené sportovce

Celý volnočasový areál Sport Parku Liberec byl v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření koronaviru téměř dva měsíce prakticky celý uzavřený. Po rozvolňování těchto opatření od 11. května mohlo dojít k otevření všech jeho venkovních i...

Liberečtí futsalisté drželi krok s favoritem, Teplicím ale nakonec podlehli

V první březnový den zavítal na pod Ještěd teplický Svarog, který okupuje horní příčky tabulky a disponuje v sestavě také několika zahraničními hráči. A Liberečtí s favoritem drželi krok.

Liberečtí i díky hattricku Šislera otočili zápas s Budějovicemi a jsou sedmí

V 18. kole VARTA futsal ligy zavítaly pod Ještěd jihočeské Budějovice, které měly na svém kontě totožný počet získaných bodů, jako domácí FTZS. Už z tohoto pohledu bylo zřetelné, že se jednalo pro oba celky o veledůležité střetnutí.

Futsalisté udělali první krok k záchraně, porazili Vysoké Mýto 4:3

V dohrávce 16. kola VARTA futsal ligy hráči čelili klubu s vekou historií. Pod Ještěd zavítal Nejzbach Vysoké Mýto, který měl před utkáním v tabulce o pouhý bod více.

Holky z Jabloňovky nejlepší u nás. Vyhrály finále futsalové školní ligy

Velkého úspěchu dosáhla děvčata ze sedmé třídy základní školy Jabloňová v Liberci. V úterý vyhrála finále školní futsalové ligy v Heřmanově Městci, kterého se účastnilo rekordních osm škol. Ve finále na penalty liberecký tým porazil Trutnov.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "futsal"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "futsal"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.