Aktuálně

Dramatický podvečer v České Lípě: Hasiči bleskově zkrotili požár opuštěné budovy více...

Výrobce sirupů Kitl z Liberce chce uspět v Německu, vytvořil tam dceřinou firmu více...

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

Banda opilců řádila v centru města, napadla chodce a ničila auta

Autoři | Foto Dominik Svoboda

Českolipské strážníky přivolal oznamovatel do Dubické ulice, kde se bavila skupinka pěti mužů. Bohužel se chovali hodně agresivně a nechali po sobě pěknou spoušť.

Vše začalo tím, že jeden z opilců hodil kámen na auto, jehož majitel právě na místo přivolal strážníky. „Mimo to také napadli chodce, kteří šli náhodou kolem, a snažili se vyvolat rvačku,“ uvedla mluvčí Městské policie Česká Lípa Eva Vlastníková.

Řádění chlápků ale nekončilo, spíše naopak. Vydali se směrem k železničnímu viaduktu a tam si jeden z opilých mužů vybral další cíl, projíždějící auto. „Jeden z agresorů na tento vůz hodil dopravní značku, která poškodila přední sklo,“ informovala mluvčí. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.

Přivolaní strážníci na místě zajistili pachatele i svědky a řidičce poškozeného vozidla pomohli vyřídit nutné záležitosti. Na služebnu tak později doputoval i děkovný e-mail za skvělou práci Městské policie.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Městská policie, Česká Lípa, opilci, agresoři

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.