pondělí 6. dubna 2020 Vendula

Opilá žena přebrala na svatbě a domů už se dostat nedokázala, našli ji na ulici

Svatba je samozřejmě vždy velká událost pro celou rodinu. A k nějakému tomu veselí patří i trocha toho alkoholu. Jenže všechno to chce brát s mírou. Jinak to totiž může dopadnout jako v tomto případě.

Pozornost obyvatel ulice Svatopluka Čecha upoutala v neděli nad ránem žena, která byla sice společensky, ale přesto vzhledem k počasí velmi spoře oděná a navíc byla evidentně opilá. „Na místo tak byla přivolána hlídka městské policie, která se od dezorientované ženy snažila zjistit příjmení a adresu,“ uvedla mluvčí policie Eva Vlastníková.

Jenže žena v šatech ze sebe nedokázala dostat jedině srozumitelné slovo. Strážníci se tak rozhodli vzít ženu na služebnu PČR, aby odhalili její totožnost. Pobyt na čerstvém vzduchu ženě zřejmě prospěl, protože po chvíli dokázala říct, jak se v České Lípě ocitla. „Žena sem přijela na svatbu, cestou na nádraží se ale ještě chtěla pobavit a pak zabloudila,“ komentovala Vlastníková.

Na to, jak přesně skončila v dané ulici, si žena nepamatovala. Naštěstí v teple služebny vyčkala žena na příjezd příbuzných, kteří ji odvezli domů.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto MP Česká Lípa

Štítky Českolipsko, svatba, strážníci, městská policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.