neděle 29. března 2020 Taťána

Spor kvůli psímu exkrementu skončil fackou a nadávkami

Žena se psem se právě vracela domů z nákupu, když si její mazlíček rozhodl ulevit. Jenže to pobouřilo mladou ženu.

Ta se na majitelku obořila se slovy: „To h…o si snad uklidíte, ne?“ Psí exkrement ji rozčilil zejména proto, že si zvíře ulevilo na trávník, o který pečuje její manžel. „Majitelka mladé ženě slíbila, že jakmile odnese tašky s nákupem, tak se vrátí a po svém psovi uklidí,“ sdělila mluvčí městské policie Eva Vlastníková.

Jenže tomu mladá žena nechtěla věřit a začala řvát, že majitelka by si měla trávníku vážit a nenechat tam pobíhat psa. Hádka na českolipském sídlišti začala budit rozruch. A do situace se přimotal ještě přítel majitelky psa. „Na křik mladé ženy reagoval muž slovy, ať drží hubu,“ komentovala Vlastníková.

Za to si ale od mladé ženy vysloužil facku. Rozlícená žena na místo přivolala strážníky, u kterých si stěžovala na verbální napadání, o tom, že sama uštědřila jednu ránu, se ale nezmínila. „Hlídka na místě našla všechny aktéry. Všichni se shodli na výpovědi, ale nedokázali dojít ke smíru,“ dodala mluvčí.

Vše tak skončilo zdokumentovaním strážníky a předáním správnímu orgánu, který bude záležitost ještě řešit.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

Foto freepic.com

Štítky hádka, Českolipsko, exkrement

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Yukin Yukin

Zvířata mám rád, ale majitele, kteří nechají svého mazlíka ulevit si kdekoliv a neuklidí po něm bych přísně trestal. Sám bydlím na sídlišti a když se podívám na trávníky, všude jsou psí výkaly, je to hnus. Pustíte dítě ven si hrát a dojde domů s hnědými podrážkami.

pátek, 6. března 2020, 17:21

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.