sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Opilec se povaloval na různých místech ve městě, naměřili mu pět promile

Někdy i jeden jediný člověk může zaměstnat strážníky po celý den. Povedlo se to opilci v České Lípě.

Poprvé na opilce upozornila oznamovatelka kolem deváté hodiny ranní. „Žena našla v parčíku nedaleko kruhového objezdu u soudu muže, který ležel na zemi a nehýbal se,“ informovala mluvčí městské policie Eva Vlastníková.

Strážníci zjistili, že jde o silně opilého cizince s bydlištěm na Trutnovsku. Posadili ho na lavičku a když je opilec ujistil, že nic nepotřebuje, nechali ho na místě. Ke stejnému muži, který se tentokrát nacházel u mateřské školky, byla hlídka přivolána v poledne.

A navečer se rozdrnčela linka městské policie znovu. A strážníci se opět setkali s tímto muže, tentokrát u nemocnice. „Tehdy se ale už strážníkům nepodařilo muže probudit, a tak zavolali lékaře z centrálního příjmu, sdělila Vlastníková. Podle lékaře právě tohoto muže přijali týž den s opilostí, kdy mu naměřili v krvi 5 promile. Když se probral, tak sice z nemocnice odkráčel, ale záhy se opět dostal do silně podnapilého stavu.

Vedle muže našli strážníci prázdnou PETku od piva a lahev vodky, ve které také nezbyla ani kapka. Po prohlídce lékařem tak muž putoval na záchytku.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto MP ČL

Štítky Liberecký, Českolipsko, opilec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.