sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Jablonecko

Dnes odpoledne došlo k tragické události na železnici v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Kolem třetí hodiny se zde srazil vlak s osobou, která na místě zemřela.

Práce na vybudování biotopu na Novovesáku odstartovaly

Budoucnost Novoveské vodní nádrže je rozhodně zelená. Měl by tu totiž za téměř 5 milionů vzniknout biotop a domov mnoha živočišných i rostlinných druhů.

Přehlédnutí chodce na přechodu si v Jablonci vyžádalo hned dvě nehody

Včera odpoledne došlo v Jablonci nad Nisou ke dvěma velmi podobným nehodám. Bohužel v obou případech figurovali chodci, kteří skončili v nemocnici.

Jablonecké varhany se dočkají restaurování. To odstartuje koncert Končíme & Začínáme

V pátek 8. listopadu proběhne v kostele Nejsv. Srdce Ježíšova na Horním náměstí v Jablonci koncert s názvem Končíme & Začínáme. Ten bude rozloučením s jabloneckými varhany. Ty totiž utichnou, naštěstí ale ne navždy. Konečně se dočkají opravy.

Žena na Jizerce nezvládla zatáčku a přetočila se přes střechu, nadýchala přes dvě promile

Noční jízda z Jizerky do Polubného nedopadla pro řidičku osobáku Škoda Roomster zrovna nejlépe.

Výlet na Kopaninu zatím odložte, rozhledna je uzavřená

V těchto dnech bohužel není možné vystoupat na vrchol rozhledny Kopanina a prohlédnout si okolí v podzimních barvách. Důvodem je pokračující rekonstrukce.

Spory města Jablonce s Grepou jsou minulostí. Radnice firmě zaplatí 2,1 milionu

Společnost Grepa Networks zakopala válečnou sekeru s městem Jablonec. Zastupitelé schválili dohodu o narovnání, podle které radnice zaplatí firmě 2,1 milionu korun.

Zaparkujete v Jablonci, kde nemáte? Pak počítejte s botičkou

Městská policie v Jablonci se vrátí k používání botiček. Pokud tak své auto necháte někde, kde nemá co dělat, může se vám lehce stát, že až se ke svému vozu vrátíte, už s ním neodjedete.

Mladíkovi asi ruply nervy. Pěstí rozbil čelní sklo auta

Zřejmě nevyřízené účty a možná i špatná nálada nebo nazlobenost vedli k tomu, že devětadvacetiletý mladík udeřil pěstí do osobního automobilu.

FOTO: Kamion vjel pod viadukt v Josefově Dole a pohnul s ním

Od úterního rána nejezdí vlaky na trati mezi Smržovkou a Josefovým Dolem. Důvod? Kamion, který vjel pod viadukt a pohnul s ním. Na trati ale v tuto chvíli vlaky stejně nejezdí, výluka potrvá do poloviny listopadu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.