Aktuálně

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

FOTO: Mladá řidička skončila s autem na střeše. Vyprostit ji museli hasiči

Autoři | Foto Policie ČR

Teprve devatenáctiletá řidička havarovala v pondělí ráno na silnici třetí třídy ve směru s Dolní Černé Studnice do Jablonce nad Nisou. Podle policie jela moc rychle a nezvládla zatáčku. Z její octávky tak zbyl jen vrak.

„V pravotočivé zatáčce v klesání vlivem nepřiměřené rychlosti vjela do protisměru, vyjela mimo vozovku a narazila do dvou vzrostlých stromů. Vlivem tohoto nárazu došlo k masivní deformaci přední části vozidla, které se ještě převrátilo na střechu,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Řidička navíc zůstala ve zdemolovaném autě zaklíněná a dostat ven ji museli hasiči. Záchranáři pak zraněnou dívku převezli do jablonecké nemocnice.

Předběžná výše způsobené škody činí částku 40 tisíc korun. „Veškeré okolnosti celé události i nadále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou,“ dodala mluvčí.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky nehoda, Jablonec, mladá řidička, rychlost, policie, Jablonec nad Nisou, Dolní Černá Studnice

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.