neděle 9. srpna 2020 Roman

Řidič při couvání na náměstí v Jablonci srazil chodkyni. Hasiči ji museli vyprostit

K dopravní nehodě došlo v sobotu odpoledne na jabloneckém Dolním náměstí. Řidič dodávky tam při couvání srazil ženu a ještě ji přejel. Ta zůstala pod autem zaklíněná a tažce zraněnou vyprostit ji museli hasiči.

Řidič s vozidlem Renault Master začal couvat, přičemž přehlédl 61letou chodkyni, která v té době byla za dodávkou. „Po střetu s vozem seniorka upadla na vozovku a řidič ji ještě na neštěstí přejel zadním levým kolem. Žena byla s těžkým zraněním z místa nehody Zdravotnickou záchrannou službou převezena do liberecké nemocnice,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Alkohol u řidiče policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou, která měla negativní výsledek. „Policisté z Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou, kteří nyní šetří veškeré okolnosti celé události, již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení z nedbalosti,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo10 čtenářů

Autoři | Foto HZS LK

Štítky nehoda, jablonec, policie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Zdeněk Jakeš

Když by mi tam vlezlo malé dítě mám na autě čidla a ty ho zachytí.Případně couvací kamera.Asi tam nic takového nemáš magore.Jo dobbře kameru nemám,čidla ano.A když tam jou děti radši koukám víc.Dospělí jseou bezohlední.Dnes 29.7.2020 mi pod auto vlezli 3 na 2 parkovištích.Prostě bezohlednost.:( Karlvy vary - peny -tuhnice a Kaufland

středa, 29. července 2020, 22:01

Petr Stránský

jsi magor...tím chceš říct, kdyby Ti tam "vlezlo" třeba tříleté dítě, že když máš pípání, nejsi na vině?

úterý, 28. července 2020, 12:45

Zdeněk Jakeš

Podle mého ji nepřehlédl,prostě mu tam vlezla.Děje se mi to stále ,couvám a lidi mi tam prostě vlezou.Měl jsem i tu žárovku s pípáním dávám blinkr a stejně mi jdou pod auto.

úterý, 28. července 2020, 09:10

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.